Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
| APK | 12-05-2027 |
| Carroserie | SUV |
| Transmissie | Automaat |
| Gewicht | 2290 kg |
| Brandstof | Hybride |
| Tankinhoud | 43 liter |
| CO2-emissie | 32 g/km |
| Energielabel | A |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland X |
| Modeldatum vanaf | 05-2026 |
| Modeldatum tot | 05-2026 |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Kenteken | X-921-VS |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kleur | Moonstone grey |
| Soort lak | Metallic |
| Bekleding | Half leder / stof |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Aantal assen | 2 |
| Aantal aangedreven assen | 1 |
| Interieurkleur | (FX) |
| Aantal sleutels | |
| Onderhoud | |
| Rookvrij | Nee |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/u) | 8.9 seconden |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Accu laadvermogen | 3 kW |
| NAP Label | Nee |
| Datum eerste registratie | 29-04-2021 |
| Datum binnenkomst | 27-04-2026 |
| Lengte | 448 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Massa | 1710 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2290 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Laadcapaciteit | 580 liter |
| Wielbasis | 268 cm |
| Verkoopprijs | € 19.900,- |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW/Marge | marge |
| Wegenbelasting min | € 307,- |
| Wegenbelasting max | € 335,- |
Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
We werken samen met 4.000 dealers. Een geschikte elektrische occasion vind je dus altijd dichtbij.
Alle prijzen zijn inclusief. Bij ons weet je altijd precies wat je voor een auto betaalt.