Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
| APK | 01-08-2026 |
| Carroserie | SUV |
| Transmissie | Automaat |
| Gewicht | 2015 kg |
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Merk | Opel |
| Model | Mokka-e |
| Modeldatum vanaf | 05-2026 |
| Modeldatum tot | 05-2026 |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Kenteken | R-794-BZ |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kleur | Arctis White |
| Soort lak | Metallic |
| Bekleding | Stof |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Batterij laadtijd | 315 minuten |
| Aantal assen | 2 |
| Aantal aangedreven assen | 1 |
| Interieurkleur | Stoffenbekleding gs line, jet black met rode accen |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoud | Dealer-onderhouden |
| Rookvrij | Ja |
| Vermogen kW elektrisch | 100 kw |
| Vermogen pK elektrisch | 136 pK |
| Koppel | 260 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/u) | 9 seconden |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Snelladen | Ja |
| Accu laadvermogen | 11 kW |
| Batterij laadtijd | 315 minuten |
| NAP Label | Ja |
| Actieradius | 338 km |
| Datum eerste registratie | 01-08-2022 |
| Datum binnenkomst | 20-05-2026 |
| Lengte | 415 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Massa | 1498 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2015 kg |
| Laadcapaciteit | 517 liter |
| Wielbasis | 256 cm |
| Verkoopprijs | € 20.900,- |
| Bijtellingspercentage | 16% |
| BTW/Marge | marge |
| Wegenbelasting min | € 177,- |
| Wegenbelasting max | € 193,- |
Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
We werken samen met 4.000 dealers. Een geschikte elektrische occasion vind je dus altijd dichtbij.
Alle prijzen zijn inclusief. Bij ons weet je altijd precies wat je voor een auto betaalt.