Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
| APK | 01-01-1970 |
| Carroserie | Hatchback (5-drs) |
| Transmissie | Automaat |
| Gewicht | kg |
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Merk | Peugeot |
| Model | e-208 |
| Modeldatum vanaf | 05-2026 |
| Modeldatum tot | 01-1970 |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Kenteken | |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Gris Selenium |
| Soort lak | Metallic |
| Bekleding | Skai |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Aantal assen | 2 |
| Aantal aangedreven assen | 1 |
| Interieurkleur | (FX) |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoud | Dealer-onderhouden |
| Rookvrij | Nee |
| Vermogen kW elektrisch | 115 kw |
| Vermogen pK elektrisch | 156 pK |
| Koppel | 260 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/u) | 8.2 seconden |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Snelladen | Ja |
| Accu laadvermogen | 11 kW |
| NAP Label | Nee |
| Actieradius | 433 km |
| Datum eerste registratie | 30-01-2025 |
| Datum binnenkomst | 02-05-2026 |
| Massa | 1430 kg |
| Wielbasis | 254 cm |
| Verkoopprijs | € 27.700,- |
| Bijtellingspercentage | 18% |
| BTW/Marge | BTW |
| Wegenbelasting min | € 158,- |
| Wegenbelasting max | € 173,- |
Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
We werken samen met 4.000 dealers. Een geschikte elektrische occasion vind je dus altijd dichtbij.
Alle prijzen zijn inclusief. Bij ons weet je altijd precies wat je voor een auto betaalt.