Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
| APK | 03-03-2027 |
| Carroserie | Hatchback (5-drs) |
| Transmissie | Automaat |
| Gewicht | 2590 kg |
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Merk | Tesla |
| Model | Model S |
| Modeldatum vanaf | 04-2016 |
| Modeldatum tot | 06-2016 |
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Kenteken | JX-136-G |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Soort lak | Metallic |
| Bekleding | Leder |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Batterij laadtijd | 247 minuten |
| Batterij laadtijd snellader | 28 minuten |
| Aantal assen | 2 |
| Aantal aangedreven assen | 1 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Onderhoud | Dealer-onderhouden |
| Rookvrij | Nee |
| Aantal cilinders | 1 |
| Vermogen kW elektrisch | 285 kw |
| Vermogen pK elektrisch | 387 pK |
| Koppel | 440 Nm |
| Acceleratie (0-100 km/u) | 5.8 seconden |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Lader aantal fasen | 3 |
| Snelladen | Ja |
| Accu laadvermogen | 17 kW |
| Accu laadsnelheid | 113 km/u |
| Accu laadsnelheid snellader | 461 km/u |
| Batterij laadtijd | 247 minuten |
| Batterij laadtijd snellader | 28 minuten |
| NAP Label | Nee |
| Actieradius | 442 km |
| Datum eerste registratie | 30-06-2016 |
| Datum binnenkomst | 11-05-2026 |
| Lengte | 497 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Massa | 2002 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2590 kg |
| Laadcapaciteit | 588 liter |
| Wielbasis | 296 cm |
| Verkoopprijs | € 19.749,- |
| Bijtellingspercentage | 19% |
| BTW/Marge | marge |
| Wegenbelasting min | € 271,- |
| Wegenbelasting max | € 296,- |
Wij zijn de meest betrouwbare website voor nieuwe en tweedehandse elektrische auto's.
We werken samen met 4.000 dealers. Een geschikte elektrische occasion vind je dus altijd dichtbij.
Alle prijzen zijn inclusief. Bij ons weet je altijd precies wat je voor een auto betaalt.